Aktualności, Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne 22 listopada 2020 r.

1. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z aktualnymi wytycznymi ks. Biskupa w związku z sytuacją epidemiczną (konieczność zasłaniania ust i nosa oraz limit 93 osób w kościele).
  2. Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – wielbimy Boga za Jego Królowania w naszych sercach, w naszej Ojczyźnie, w całym świecie.
  3. Dziś także Parafialny Zespół Caritas organizuje zbiórkę na zakup leków i środków medycznych dla potrzebujących naszej parafii
  4. W przyszła niedzielę rozpoczynamy nowy rok liturgiczny Adwentem, czyli czasem przygotowania do spotkania z Bogiem, który stał się człowiekiem.
  5. Przypominamy o adoracji Najświętszego Sakramentu w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18. W sobotę po Mszy św. o godz. 18 adoracja do godz. 20 i możliwość spowiedzi
  6. W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną wracamy do zdalnego funkcjonowania kancelarii parafialnej. Osoby pragnące skontaktować się z kancelarią prosimy o kontakt telefoniczny na numer parafialny. Kancelaria będzie nieczynna do odwołania.
  7. Dziękujemy także wszystkim osobom wspomagającym parafia przez wpłaty na tacę, a także bezpośrednio na konto bankowe.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, szczególnie tygodnika IDZIEMY.