Aktualności, Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne 31 lipca 2022 r.

1. W okresie wakacji Msze św. w dni powszednie o godz. 7 i 18, w niedziele i święta o godz. 8, 10, 11.30 i 18. W dni powszednie po Mszy św. o godz. 18 półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu.  Kancelaria nie będzie czynna, we wszelkich sprawach kancelaryjnych prosimy o kontakt w zakrystii po Mszy św. wieczornej.
  2. Jutro o godz. 12 podczas Mszy pogrzebowej pożegnamy śp. Ryszarda Tratkiewicza, dotychczasowego kościelnego Naszej Parafii..
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.
  4. We wtorek można otrzymać odpust Porcjunkuli odmawiając w kościele wyznanie wiary i Modlitwę Pańską.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18, a po niej Msza św. w intencjach zborowych.
  6. W piątek pierwszy piątek miesiąca – spowiadamy rano podczas Mszy św. oraz wieczorem od godz. 17.
  7. W sobotę święto Przemienienia Pańskiego, tego dnia o godz. 7 Msza św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi, a po niej różaniec w tej intencji.
  8. Zapraszamy na codzienny różaniec – w dni powszednie odmawiany przed Mszą św. o godz. 17.20. W niedzielę zaś o godz. 9.10
  9. Dziękujemy wszystkim osobom wspomagającym parafia przez wpłaty na tacę, a także bezpośrednio na konto bankowe. Dziękujemy także osobom dbającym o zieleń w otoczeniu kościoła i jego wystrój.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, szczególnie tygodnika IDZIEMY.