Aktualności, Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne 10 marca 2024r.

 1. Dziś rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które potrwają do środy. Rekolekcje będzie prowadził ks. Leszek Rasztawicki. Do poniedziałku do środy Msze św. o godz. 7, 8.30, 17 (dla dzieci), 18 i 19.30.
 2.  Dziś także o  godz. 17 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną (w kościele). Natomiast w Sali pod plebanią spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
 3. Od dziś Parafialny Zespół Caritas rozprowadza świece wielkanocne, a Stowarzyszenie Forum Chrześcijańskie organizuje zbiórkę na paczki świąteczne dla potrzebujących naszego miasta.
 4. W środę o godz. 18 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. zbiorowa.
 5. W czwartek o godz. 19 kolejny wykład na temat postaci i nauczania św. Ignacego z Antiochii.
 6. W piątek zapraszamy na drogę krzyżową dla dzieci o godz. 17.15, a po Mszy św. o godz. 18 na drogę krzyżową dla pozostałych Parafian.
 7. W sobotę po Mszy św. o godz. 18 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi do godz. 20.
 8. W niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcie I komunii św. , zaś o  godz. 17 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną.
 9. Przypominamy, że działa już Klubik dla mam z małymi dziećmi – spotkania we wtorki o godz. 9.30.
 10. Bardzo dziękujemy osobom wspomagającym naszą parafię ofiarami na tacę lub bezpośrednio na konto bankowe. Dziękujemy także za pracę osób dbających o otoczenie kościoła i jego wnętrze. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie tygodnika Idziemy.