Ogłoszenia parafialne 10 marca 2024r.

1. Dziś rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które potrwają do środy. Rekolekcje będzie prowadził ks. Leszek Rasztawicki. Do poniedziałku do środy Msze św. o godz. 7, 8.30, 17 (dla dzieci), 18 i 19.30.
  2.  Dziś także o  godz. 17 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną (w kościele). Natomiast w Sali pod plebanią spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  3. Od dziś Parafialny Zespół Caritas rozprowadza świece wielkanocne, a Stowarzyszenie Forum Chrześcijańskie organizuje zbiórkę na paczki świąteczne dla potrzebujących naszego miasta.
  4. W środę o godz. 18 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. zbiorowa.
  5. W czwartek o godz. 19 kolejny wykład na temat postaci i nauczania św. Ignacego z Antiochii.
  6. W piątek zapraszamy na drogę krzyżową dla dzieci o godz. 17.15, a po Mszy św. o godz. 18 na drogę krzyżową dla pozostałych Parafian.
  7. W sobotę po Mszy św. o godz. 18 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi do godz. 20.
  8. W niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcie I komunii św. , zaś o  godz. 17 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną.
  9. Przypominamy, że działa już Klubik dla mam z małymi dziećmi – spotkania we wtorki o godz. 9.30.
  10. Bardzo dziękujemy osobom wspomagającym naszą parafię ofiarami na tacę lub bezpośrednio na konto bankowe. Dziękujemy także za pracę osób dbających o otoczenie kościoła i jego wnętrze. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie tygodnika Idziemy.