Pierwsze soboty miesiąca

Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi


Spowiedź: 

Rano 6.40- 7.00;  8.10 – 8.30


7.00 Msza święta

7.30 Różaniec wynagradzający z piętnastominutową medytacją

8.30 Msza święta w intencji wynagradzającej


Maryja w objawieniach Fatimskich przekazała św. Łucji:

“Córko moja, spójrz, Serce moje otoczone cierniami, którymi niewdzięczni ludzie przez bluźnierstwa i niewierności stale ranią. Przynajmniej ty staraj się nieść mi radość i oznajmij w moim imieniu, że przybędę w godzinie śmierci z łaskami potrzebnymi do zbawienia do tych wszystkich, którzy przez pięć kolejnych miesięcy w pierwsze soboty odprawią spowiedź, przyjmą Komunię świętą, odmówią jeden Różaniec i przez piętnaście minut rozmyślania nad piętnastu tajemnicami różańcowymi towarzyszyć mi będą w intencji zadośćuczynienia”.

ABC pierwszych sobót miesiąca