Aktualności, Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne 12 maja 2024 r.

 1. W miesiącu maju zapraszamy na nabożeństwa ku czci Matki Bożej w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę i święta o godz. 17.15.
 2. Dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Podczas Mszy św. o godz. 11.30 dzieci z naszej Parafii przystąpią do I Komunii św. Prosimy osoby nie związane z tą uroczystością o wybranie innej godziny Mszy św. O godz. 17 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  Nabożeństwo majowe o godz. 17.15.
 3. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 18 pierwsza w tym roku procesja fatimska.
 4. Tego dnia w parafii Matki Bożej Królowej Polski w Otwocku rozpoczyna się nawiedzenie relikwii rodziny Ulmów w naszym Dekanacie. Organizatorzy wyznaczyli dla naszej Parafii czas na indywidualne nawiedzenie w godzinach 4.30 – 5.30 dnia 14 maja.
 5. We wtorek święto św. Macieja Apostoła.
 6. W środę 18 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. zbiorowa.
 7. W czwartek święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, Patrona Polski.
 8. W piątek o godz. 17.00 spowiedź dzieci i rodziców przed rocznicą I Komunii św.
 9. W sobotę po Mszy św. o godz. 18 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi do godz. 20.
 10. W niedzielę uroczystość Zesłania Ducha św. Tego dnia podczas Mszy św. o godz. 11.30 będzie miała miejsce rocznica I Komunii św. dzieci z naszej Parafii. Prosimy osoby nie związane z tą uroczystością o wybranie innej godziny Mszy św. O godz. 17.15 nabożeństwo
  majowe.
 11. Przypominamy, że działa już Klubik dla mam z małymi dziećmi – spotkania we wtorki o godz. 9.30.
 12. Bardzo dziękujemy osobom wspomagającym naszą parafię. Dziękuję za zaangażowanie w liturgię jak i w wystrój kościoła. Dziękuję także za ofiarami składane na tacę lub bezpośrednio na konto bankowe. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
 13. Planujemy pielgrzymkę do południowej Turcji w listopadzie bieżącego roku. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt w zakrystii.
 14. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie tygodnika Idziemy.