Ogłoszenia parafialne 28 kwietnia 2024 r.

1. Dziś (w niedzielę) po Mszy św. o godz. 18 poświęcenie organów i pierwszy koncert w wykonaniu p. Wiktora Łyjaka.
  2. W poniedziałek święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy, doktora Kościoła i patronki Europy
  3. W środę rozpoczynamy miesiąc maj, w którym szczególnie będziemy czcić Najświętszą Maryję Panna. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie po wieczornej Mszy św., a w niedziele i święta o godz. 17.15.
  4. Tego dnia o godz. 18 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. zbiorowa.
  5. W czwartek wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła.
  6. W piątek uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, głównej patronki Polski.
    Msze św. według porządku niedzielnego. O godz. 13 Msza św. w int. Ojczyzny. Nabożeństwo majowe o godz. 17.15. Z racji uroczystości tego dnia nie obowiązuje post piątkowy.
  7. Z uwagi na uroczystość nie udajemy się tego dnia do chorych, a osoby pragnące skorzystać z pierwszopiątkowej spowiedzi zapraszamy na dowolną Mszę św.
  8. W sobotę wspomnienie św. Floriana, patrona Diecezji Warszawsko-praskiej. Tego dnia o godz. 7.30 różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi, a po nim Msza św. w tej intencji. Od godz. 10 odwiedzamy chorych. Po Mszy św. o godz. 18 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi do godz. 20. Śpiewy uwielbienia przeniesione zostają na następną sobotę
  9. W niedzielę z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 10 spotkanie formacyjne dal członków Kół Żywego Różańca. Na godz. 17,15 zapraszamy na nabożeństwo majowe.
  10. Przypominamy, że działa już Klubik dla mam z małymi dziećmi – spotkania we wtorki o godz. 9.30.
  11. Bardzo dziękujemy osobom wspomagającym naszą parafię. Dziękuję za zaangażowanie w liturgię jak i w wystrój kościoła. Dziękuję także za ofiarami składane na tacę lub bezpośrednio na konto bankowe. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  12. Planujemy pielgrzymkę do południowej Turcji w listopadzie bieżącego roku. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt w zakrystii.
  13. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie tygodnika Idziemy.