Aktualności, Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne 31 marca 2024 r.

 1. Dziś obchodzimy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego, czcimy tryumf Jezusa nad szatanem, grzechem i śmiercią.
 2. Przez cały tydzień trwa Nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia – koronkę do Miłosierdzia Bożego odmawiamy każdego dnia po wieczornej Mszy św.
 3. W poniedziałek wielkanocny porządek Mszy św. jak w niedzielę.
 4. Z racji czasu poświątecznego kancelaria we wtorek będzie nieczynna. Kolejnymi dniami funkcjonowania kancelarii będą czwartek i sobota tego tygodnia.
 5. W środę o godz. 18 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. zbiorowa.
 6. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Spowiadamy rano podczas Mszy św. i wieczorem od godz. 17. Od godz. 10 odwiedzamy chorych.
 7. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. O godz. 7.30 różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi, a po nim Msza św. w tej intencji. Po Mszy św. o godz. 18 adoracja Najświętszego Sakramentu, śpiewy uwielbienie i możliwość spowiedzi do godz. 20.
 8. W niedzielę Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. o godz. 10 spotkanie formacyjne dla członków Kół Żywego Różańca
 9. Przypominamy, że działa już Klubik dla mam z małymi dziećmi – spotkania we wtorki o godz. 9.30.
 10. Bardzo dziękujemy osobom wspomagającym naszą parafię. Przede wszystkim dziękuję osobom, które przyczyniły się do przeprowadzenia liturgii Triduum Paschalnego. Dziękuję osobom zaangażowanym w liturgię jak i w wystrój kościoła. Dziękuję także za ofiarami składane na tacę lub bezpośrednio na konto bankowe. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie tygodnika Idziemy.