Ogłoszenia parafialne 7 kwietnia 2024 r.

1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. o godz. 10 spotkanie formacyjne dla członków Kół Żywego Różańca.
  2. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego (przeniesiona z 25 marca).
  3. W środę o godz. 18 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. zbiorowa.
  4. W sobotę po Mszy św. o godz. 18 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi do godz. 20.
  5. W niedzielę o godz. 17 kolejne spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania przygotowujących się w grupie ks. Piotra.
  6. Przypominamy, że działa już Klubik dla mam z małymi dziećmi – spotkania we wtorki o godz. 9.30.
  7. Stowarzyszenie Forum Chrześcijańskie składa serdeczne podziękowanie za pomoc w przygotowaniu 135 paczek świątecznych dla potrzebujących naszego miasta.
  8. Bardzo dziękujemy osobom wspomagającym naszą parafię. Dziękuję za zaangażowanie w liturgię jak i w wystrój kościoła. Dziękuję także za ofiarami składane na tacę lub bezpośrednio na konto bankowe. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  9. Planujemy pielgrzymkę do południowej Turcji w listopadzie bieżącego roku. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt w zakrystii.
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie tygodnika Idziemy.